май, 2017 ел
дүшәмбе
2017 елның 15 маеннан 19ына кадәр Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгы тарафыннан Татарстан Республикасы Югары Суды һәм Суд департаментының Татарстан Республикасы буенча идарәсе белән берлектә Татарстан Республикасы Зәй суд районы буенча 1 нче, 2 нче һәм 3 нче суд участоклары эшчәнлеге оештырылышы өйрәнелде.
2017 елның 20 маенда Татарстан Республикасы юстиция министры урынбасары Н.В.Рагозина һәм әйдәп баручы белгеч Т.С.Свиридова Казанның Кремль яр буенда уздырылган Legal Run 2017 проектында 3 чакрымга хәйрия йөгерешендә катнаштылар.

Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының 2017 елның 6 маендагы 263 номерлы карары белән Татарстан Республикасы территориясендә хайваннарны файдаланылмаган күмү урыннарын (биотермик чокырларны) юкка чыгару тәртибе расланган.