июнь, 2017 ел
пәнҗешәмбе
2017 елның 30 маенда Татарстан Республикасы юстиция министрының беренче урынбасары Р.И.Заһидуллин Россия дәүләт хокук университетының Казан филиалында студентлар арасында узган “Ел студенты - 2017” бәйгесенең бүләкләү тантанасында катнашты.
2017 елның 31 маенда Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгында Татарстан Республикасы җәмәгать судьялары аппаратлары хезмәткәрләренең Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәте вазыйфасына туры килүләренә аттестацияләү комиссиясе утырышы узды.
2017 елның 30 маенда Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгының җирле үзидарә һәм муниципаль регистрны алып бару өлкәсендә норматив хокукый эш бүлеге хезмәткәрләре Әгерҗе муниципаль районына чыктылар.

2017 елның 30 маенда  Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгының мәгълүмати-аналитика эше, координацияләү һәм планлаштыру бүлеге хезмәткәрләре тарафыннан Татарстан Республикасы Әгерҗе муниципаль районында  “2015-2020 елларга Татарстан Республикасында коррупциягә каршы сәясәтне гамәлгә ашыру” дәүләт программасы чараларының үтәлешенә планлы тикшерү уздырылды.