гыйнвар, 2017 ел
чәршәмбе

2017 елның  24 гыйнварында Татарстан Республикасы Юстиция министрлыгында Татарстан Республикасы юстиция министры Л.Ю.Глухова рәислегендә  физик  һәм юридик затларга – эшчәнлекләре  туктатылган банклар клиентларына хокукый ярдәм күрсәтү буенча Татарстан Республикасы Министрлар Кабинетының 2017 елның 14 гыйнварындагы 412-р номерлы боерыгы нигезендә булдырылган Консультатив төркем утырышы булып узды.

“Татарстан Республикасында дәүләт граждан хезмәте турында” Татарстан Республикасы законына үзгәрешләр кертү хакында” һәм Муниципаль хезмәт турында Татарстан Республикасы кодексы” 2016 елның 26 декабрендәге № 107-ТРЗ номерлы Татарстан Республикасы законы беләндәүләт гражданлык һәм муниципаль хезмәттә булучыларның пенсиягә чыгуы өчен эш стажы күләме арттырылды.