Дәүләт граждан хезмәткәрләре һәм муниципаль хезмәткәрләр өчен квалификация күтәрү программасы ачылышында

2018 елның 16 гыйнвары, сишәмбе

2018 елның 15 гыйнварында Татарстан  Республикасы юстиция министры  урынбасары М.М.Ибәтов Татарстан Республикасы дәүләт граждан хезмәткәрләре һәм муниципаль хезмәткәрләр өчен “Норматив хокукый актлар проектларын эшләү” квалификация күтәрү программасы ачылышында сәламләү сүзләре белән чыгыш ясады.

Министр урынбасары мөнәсәбәтләрне үз вакытында, грамоталы хокукый җайга салуның  мөһимлеген һәм норма чыгару эшчәнлегендә дәүләт хезмәтләренең һәм муниципаль хезмәтләрнең ролен ассызыклап узды.

Белем бирү Казан (Идел буе) федераль университетының дәүләт идарәсе һәм муниципаль идарә югары мәктәбендә узачак (1 төркем өчен 2018 елның 15-16 гыйнвары